15.7 C
Pec
E hënë, 15 Prill, 2024

Nderohen viktimat e aksidentit në Duhël

Në shenjë kujtimi për humbjen e dy të rinjve lipjanas në aksidentin tragjik, sonte në sheshin ‘Adem Jashari’ në Lipjan u ndezën qirinj.

Me vendim të kryetarit të Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot është shpallur ditë zie në Komunën e Lipjanit, duke ndarë kështu dhimbjen me familjet me rastin e humbjes së jetës së Leonard Retkocerit dhe Sahit Tmavës në aksidentin e djeshëm.

Ndryshe, në këtë aksident tragjik humbën jetën tre të rinj, dy prej tyre nga qyteti i Lipjanit. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...