22.1 C
Pec
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Ndërpritet finalja Trepça-Peja

Është ndërprerë finalja mes Trepçës dhe Pejës, në kuadër të Superkupës.

Ndeshja është ndërprerë një minutë pa përfunduar pjesa e parë.

Fillimisht trajneri i Pejës Rami Hadar, e mori ekipin dhe u largua drejt zhveshtores. Teksa u kthye më pas kur u qetësua situata.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...