15.8 C
Pec
E hënë, 25 Shtator, 2023

Ndërpritet ndeshja mes Rumanisë dhe Kosovës, futbollistët dardanë shkojnë në zhveshtore

Është ndërprerë për disa çaste dueli mes Përfaqësueses së Rumanisë dhe Kosovës./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...