9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024

Ndërron jetë Arton Turkaj, gazetari dhe personazhi i njohur në rrjete sociale

Ka ndërruar jetë Arton Turkaj, personazh i njohur i rrjeteve sociale si dhe botës së gazetarisë.

Turkaj, siç raportohet nga kolegë gazetarë, ka ndërruar jetë nga infarkti.

I njëjti ishte i njohur në rrjete sociale për statuset e tij me humor e ironi.

Turkaj aktualisht ishte i angazhuar si autor dhe moderator i emisionit ‘Babë e Bir’ në Radio Prishtina & TV Zëri.

‘RADIO 1’ dhe Portali ‘Njeshi’ shprehë ngushëllimet më të sinqerta për familjet, të afërmit, miqtë dhe kolegët e të ndjerit./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...