11 C
Pec
E shtunë, 1 Prill, 2023

Ndërron jetë në moshën 27-vjeçare modeli, i cili konsiderohej nga më të bukurit në botë

Modeli Jeremy Ruehlemann ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare, për arsye që nuk janë bërë me dije.

I riu amerikan ka punuar me Christian Siriano, John Varvatos, Superdry, Perry Ellis dhe shumë stilistë të tjerë. Gjithashtu, ka qenë në kopertinën e revistave “GQ” dhe “Playhouse Magazine”.

Siriano shkroi në Instagram: “Nuk kam postuar kurrë gjëra të tilla, por humbja e një miku si ai është diçka shumë e rëndë. Jeremy ishte burri më i bukur, që i falte dashuri kujtdo që takonte”./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...