15.2 C
Pec
E premte, 2 Qershor, 2023

Ndërron jetë një 41 vjeçar në spitalin e Prizrenit, dyshohet se përdori stimulues

Një 41-vjeçar ka vdekur mëngjesin e sotëm në Spitalin e Përgjithshëm të Prizrenit.

Viktima po qëndronte i shtrirë dhe siç mëson media dyshohet se kishte përdorur stimulues për marrëdhënie seksuale.

Lajmin për vdekjen e viktimës e ka konfirmuar Shaqir Bytyqi, zëdhënës i policisë rajonale të Prizrenit.

“Sot rreth orës 07:00 është raportuar nga Spitali Rajonal i Prizrenit që një pacient i cili ka qenë i shtrirë mashkull 41 vjeç ka ndërruar jetë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe pasi kanë marrë raportin e mjekut, me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës u është liruar familjarëve”.

Viktima dyshohet se ishte shtrirë në spital për shkak të përdorimit të stimuluesve./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...