13.1 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Ndërron jetë trajneri FC Prishtina Futsal

Skuadra e Prishtinës në futsal sot ka marrë një lajm jo të mirë, pasi trajneri i tyre, Shpëtim Beqiri ka ndërruar jetë.

Siç shkruhet në njofitmin e klubit, Beqiri ndërroi jetë pas një sulmi në zemër.

“Ju njoftojmë se pas një sulmi kardiak  ka ndërruar jetë menagxheri dhe anëtari i bordit të klubit, Shpëtim Beqiri. Lajmin e morëm me trishtim duke kujtuar punën dhe zellin e madh të Beqirit në klubin tonë”, shkruhet në postimin e klubit nga kryeqyteti

Kujtojmë që përveç se ishte trajneri kryesor, Beqiri ishte edhe pjesë e bordit te skuadra nga kryeqyteti./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...