17.4 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Ndërtesa e Qeverisë ndriçohet me ngjyrat e flamurit LGBTi

Ndërtesa e Qeverisë së Kosovës, është ndriçuar me ngjyrat e flamurit LGBTi, për të shënuar kështu ditën ndërkombëtare kundër homofobisë, bifobisë dhe transfobisë.

Këto janë pamjet të shpërndara nga Zyra e Kryeministrit Për Qeverisje të Mirë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...