12.9 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Ndezi rrjetin me të pasmet, por ja sa i kushtoi veshja dhe aksesorët Era Istrefit

Era Istrefi shfaqej para pasqyrës, teksa në fokus ka vënë të pasmet bombastike, e veshur me bikini dhe me një çantë në dorë.

Bikinit të markës ‘Solid and Striped’ kanë kushtuar 136 euro, syzet e markës Le Specs x Adam Selman 100 euro dhe çanta ‘Chanel’ plot 2,850 euro.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...