18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Ndryshe në dukje, çka po sjell Elvana Gjata?

Një postim i fundit në Instagram i Elvana Gjatës dhe ndryshe në dukje, na la të kuptojmë se diçka e re po vjen nga këngëtarja.

Pa dhënë më tepër detaje, duke na bërë më tepër kurioz, këngëtarja na la të presim edhe pak për të zbuluar se për çfarë bëhet fjalë.

Shihni postimin e saj të plotë më poshtë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...