9 C
Pec
E martë, 13 Prill, 2021

Ndryshon termini i takimit Ballkani – Drenica

Takimi i javës së 23-të e Superligës ndërmjet Ballkanit dhe Drenicës, do të zhvillohet ditën e premte, më 5 mars, në orën 13:00.

Ky takim, ishte paraparë të zhvillohej të dielën.

Drenica ka bërë kërkesë që të ndryshojë termini i kësaj ndeshje për shkak të manifestimeve të Epopesë së UÇK-së.

Komisioni i Garave me pëlqim edhe nga klubi nikoqir, Ballkani, e ka miratuar kërkesën e klubit nga Skenderaj.

Skuadrat vijnë me objektiva të ndryshime në këtë ndeshje, kuqezinjtë luajnë për mbijetesë, ndërsa suharekasit luftojnë për titull kampion. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...