-0.5 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Në disa lagje të Kristalit në Pejë, nesër nuk do të ketë ujë, shkak punimet

Zyra për Media e KRU ‘Hidrodrini’ njofton se në kuadër të punimeve dhe intervenimeve të planifikuara, nesër (e shtunë) më 12.08.2023, ekipet e specialistëve të terrenit, do të intervenojnë në rehabilitimin e Gypit DN 350 me lokacion në rrugën ‘Nexhdet Basha’.

Rezultat i punimeve nga ora 08:00 deri në ora 12:00, pa ujë do të mbeten rrugët ‘Xhorxh Fred Viliams’, ‘Ramë Feka’ dhe ‘Beqir Kastrati’ në B.T. ‘Kristali.

Njoftimi i plotë:

‘KRU ‘HIDRODRINI’ -Sh.A. – Pejë

Njësia Operative – PEJË

Lajmërim për ndërprerje të planifikuar në disa lagje të B.T. ‘Kristali’

Në kuadër të punimeve dhe intervenimeve të planifikuara, nesër (e shtunë) më 12.08.2023, ekipet e specialistëve të terrenit, do të intervenojnë në rehabilitimin e Gypit DN 350 me lokacion në rrugën ‘Nexhdet Basha’.

Rezultat i këtyre punimeve, disa lagje të B.T. ‘Kristali’ nuk do të kenë furnizim me ujë nga ora 08:00 deri në ora 12:00.

Konsumatorët që do të kenë ndërprerje furnizimi në orarin e sipërshënuar janë ata në, Rr. ‘Xhorxh Fred Viliams’, ‘Ramë Feka’ dhe ‘Beqir Kastrati’.-thuhet në njoftimin nga Zyra për Media e KRU ‘Hidrodrini’-Pejë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...