15.8 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

Në ditën e dytë të dëshmisë në Hagës, nuk dëgjohet asnjë pyetje ndaj dëshmitares së panjohur dhe asnjë përgjigje e saj (LIVE)

Po vazhdon seanca në Gjykatën e Hagës, kundër ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Sipas kalendarit në faqen e Dhomave të Specializuara të Kosovës në Hagë, seanca të tilla pritet të ketë sot e nesër.

Asnjë dëshmi nga e tërë marrja në pyetje nga Prokuroria e dëshmitares së parë gjatë katër seancave të ardhshme nuk do të dëgjohet nga shikuesit e interesuar. Asnjë pyetje ndaj gruas së panjohur dhe asnjë përgjigje e saj.

Kjo është vendosur me kërkesë të Prokurorisë Speciale pasi ajo kërkoi të përfshijë materiale të reja në këtë seancë, në lidhje me dëshminë e dëshmitares së mbrojtur.

VIDEO LIVE

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...