0.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

“Në emër të Zotit po nisem”, Pacolli me një postim për një udhëtim misterioz

Kreu i AKR-së dhe ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka bërë një postim misterioz duke treguar se po niset për një udhëtim, por s’ka zbuluar se për ku.

“Ne emer te Zotit po nisem!Na prifte e mbara, per gjithe njerzimin”, ka shkruar Pacolli.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...