11.2 C
Pec
E hënë, 27 Shtator, 2021

Në Gjakovë prezantohet super jahti INTERSTELLAR, i prodhuar në Kosovë

Gjatë ditës së nesërme, në Gjakovë prezantohet super jahti INTERSTELLAR, i prodhuar në Kosovë

Me datën 28 korrik, në Gjakovë, mbi ujin e Liqenit të Radoniqit do të shkruhet historia e do të thyhen rekorde!

Është kompania vendore Koshi Group e cila do ta prezantojë super jahtin e prodhuar në Kosovë, të quajtur “Interstellar”.

Pamjet e para të këtij jahti, tregojnë se bëhet fjalë për një super jaht, i cili thuhet se do të jetë më i shpejti në botë!

Përveç shpejtësisë, detajet e fibrave të karbonit i japin pamjen luksoze dhe nuk mbetet gjë tjetër pos një ngjarje që nuk duhet ta humbisni! /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...