9.7 C
Pec
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Në Hagë sot vazhdon gjykimi i Thaçit dhe të tjerëve

Sot vazhdon procesi gjyqësor ndaj Thaçit dhe të tjerëve në Gjykatën Speciale në Hagë.

Gjykimi ndaj tyre pritet të zhvillohet me fillim nga ora 09:00.

Ndërkaq, nuk dihet nëse sot seanca do të jetë e hapur apo e mbyllur. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...