2.5 C
Pec
E hënë, 27 Nëntor, 2023

Në këtë fundjavë fillon kampionati ekipor në pingpong

Të shtunën dhe të dielën, do të zhvillohen garat e kampionatit ekipor të Kosovës në pingpong.

Në konkurecën e juniorëve garat do të zhvillohen të shtunën në Ferizaj, ndërsa të dilën në Prishtinë, do të zhvillohen garat e ligës së parë.

Në këto dy ditë është paraparë të zhvillohne 3 xhirot e parë në konkurencën e femrave dhe meshkujve, për këto kategori.

Në ballafaqimet që do të zhvillohen në këtë vikend pritet rivalitet i theksuar në mes ekipeve. Ndërsa në javët në vijim do të zhvillohen garat ekipore për Supërligën, si dhe pilot projekti për ligën U 21.Njeshi.com

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...