-5.8 C
Pec
E diel, 23 Janar, 2022

Në Kosovë ka shumë njerëz të emëruar me emra qytetesh shqiptare, por sa persona kanë të njëjtin emër si ju në Shqipëri

Shumë qytetarë të Kosovës ia vendosin emrat fëmijëve në bazë të emrave të qyteteve në Shqipëri.

Në Kosovë mund të gjesh emra Saranda, Vjosa, Shkumbin, Vlora, Milot, Berat, etj.

Por, sa i kemi emrat e njëjtë me qytetarët në Shqipëri?

Për të parë se sa persona e kanë emrin e njëjtë sikur i juaji në Shqipëri dhe në cilat zona më shumë ju mund të klikoni në këtë LINK. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...