20 C
Pec
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Në kuadër të DokuFest zhvillohet edhe DokuTech

U rikthye fizikisht në Prizren tek pas dy vjetësh.

Doku Tech-u që po mbahet në kuadër të festivalit të përvitshëm, DokuFest kësaj radhe si temë kryesore ka, “Fytyra ime nuk është barkod”.

Punimet këtu në Parkun e Trajnimit dhe Inovacionit filluan me shkrimtarin e shumë librave, Dan McQuillan i cili dha argumente se pse është kundër inteligjencës artificiale.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...