4.1 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024

Në ora 10:00 Kryeministri merr pjesë në lansimin e zgjerimit të platformës “Superpuna”

Nga ora 10:00 sot Kryeministri i vendit Albin Kurti dhe ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, do marrin pjesë në lansimin e zgjerimit të platformës “Superpuna”.

Ngjarja zhvillohet në objektin e Qeverisë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...