31.3 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Në ora 15:00, lamtumira e fundit për Veteranin e UÇK-së, eprorin policor Muhamed Çallakaj

Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Muhamet Qallakaj -Llupi, është ndarë nga jeta në moshën 55-vjeçare.

I ndjeri ka shërbyer si epror – hetues policor për vite, në Policinë e vendit.

Me këtë rast, Sindikata e Policisë së Kosovës, ka dërguar Telegram Ngushëllimi.

‘Me rastin e vdekjes së pjesëtarit të policisë Muhamed Çallakaj familjes, miqve dhe kolegëve të Policisë së Kosovës, ju shprehim ngushëllimet më të sinqerta!-thuhet në telegram.

Ndërsa, lamtumira e fundit për të ndjerin Çallakaj, sipas njoftimit familjarë, do të bëhet sot, më 31.05.2024, në ora 15:00 në Pejë./Njeshi&RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...