8.3 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Në qershor ulen tarifat e romingut në mes Kosovës dhe Shqipërisë

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...