4.7 C
Pec
E martë, 28 Nëntor, 2023

Në Slloveni është duke u mbajtur kampionati ballkanik për kadet,junior dhe U21 në karate

Pjesë e expeditës është edhe trajneri dhe gjygjtari i mirenjohur pejan Bajram Desku,i cili me autoritet po e ndanë drejtesinë.

Ai poashtu ju nënshtrua edhe provimit për gradë ballkanike të cilën me sukses e kaloj,duke ja shtuar qytetit të Pejës dhe shtetit të Kosovës edhe një gradë Ballkanike/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...