10.1 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024

Në Slloveni shqiptarët organizojnë një turne të madh futbolli, për nderë të pavarësisë së Kosovës

Një turne i madh me arome shqiptarie pritet të mbahet në Slloveni me 24 dhe 25 shkurt.

Ky turne do të mbahet për nder të pavarësisë së Kosovës dhe është mbështetur edhe nga ambasada e Kosovës në Slloveni.

Paraqitja e ekipit do të kushtojë 80 euro ndërsa çmime pritet të ketë për katër vendet e para./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...