14 C
Pec
E premte, 7 Maj, 2021

Në Spitalin e Pejës po trajtohen 93 pacientë me COVID-19

Aktualisht në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës, janë duke u trajtuar 93 pacientë me koronavirus, ku dy prej tyre janë në CPAP, 70 në oksigjenoterapi dhe 15 në gjendje të rëndë.

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar të hënën se janë regjistruar 37 raste të reja me koronavirus. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...