23.3 C
Pec
E diel, 7 Gusht, 2022

Nën organizimin e Komunës së Pejës, po zhvillohet panairi turistik “Qëndro për fundjavë – Përjeto Pejën”

Komuna e Pejës, ka organizuar Panairin Turistik nën moton “Qëndro për fundjavë – Përjeto Pejën”, që do të gjatë tre ditë.

Gjithçka është gati për të filluar ky organizim, që do të promovojë edhe ndërmrrësit vendor, ndërsa zhvillohet me 05,06 dhe 07 gusht, në sheshin qendror të qytetit.

Për çdo natë, është paraparë edhe program kulturor, më artistë të shquar.

Për më shumë detaje, komuna ka shpërndarë edhe emrat e atyre që do të performojnë dhe mund të I shihni më poshtë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...