17.4 C
Pec
E mërkurë, 6 Korrik, 2022

Nëna nga Peja la foshnjën në ballkon dhe u largua, arrestohet nga policia

Policia e Kosovës, ka njoftuar për një rast braktisje të fëmijës që ka ndodhur në Pejë.

Ankuesi mashkull kosovar, ka njoftuar se  bashkëshortja e tij kishte lënë foshnjën në ballkon dhe pa lajmëruar askënd ishte larguar.

E dyshuara, është arrestuar dhe pas intervistimit, së bashku me foshnjën është liruar dhe ka shkuar ne shtëpinë prindërve, deri sa të dalin para gjykatës. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...