14.1 C
Pec
E shtunë, 13 Prill, 2024

Nenad Rashiq emërohet ministër për Komunitete dhe Kthim

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka nisur me zëvendësimin e ministrave të dorëhequr të Listës Serbe.

Sipas njoftimit për media nga Zyra e Kryeministrit është bërë e ditur se Kurti sot ka emëruar Nenad Rashiq, Ministër për Komunitete dhe Kthim në Qeverinë e Republikës së Kosovës.

Lajmi në plotësim …

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...