23.3 C
Pec
E diel, 7 Gusht, 2022

Nënshkruhet marrëveshja mes Prishtinës dhe Sunny Hill

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama dhe këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa dhe babai i saj, njëherit menaxheri, Dukagjin Lipa kanë nënshkruar marrëveshjen për ndërtimin e Sunny Hill Foundation.

Sunny Hill Foundation është një organizarë e bamirësisë që funksionon nën patronazhin e Dua Lipës.

“Sunny Hill Foundation është duke krijuar një qendër e muzikës dhe artit në rajon në bashkëpunim me Komunën e Prishtinës”, thuhet në ëebfaqen e Sunny Hill Foundation./Njeshi&IO&FEstim Topalli/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...