0.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Nëntori sjellë Magjinë në ETC

Nëntori sjellë Magjinë në ETC

Një muaj dedikuar për ju duke ju ofruar çmime të mahnitshme Shfleto Fletushkën Online: https://bit.ly/45SBxkZ

Bleni më shumë e shpenzoni më pak nga Ofertat e përzgjedhura me Zbritje deri në 50% dhe shumë artikuj me Gratis.

Për konsumatorët e ETC, kjo javë nga data 27 tetor deri me 2 Nëntor do të jetë më argëtuese nën përcjelljen e aktiviteteve Magjike. Rreth 5000 Dhurata , mundësi të jeni fitues i Çasteve Magjike të 50 Shportave Falas apo Shpërblimeve Automatike.

Edhe për fëmijë do të ketë shumë Dhurata dhe surpriza.

Ofertat mund t’i përcjellni përmes faqes zyrtare www.etc-ks.com

Direkt në linkun e fletushkës Online: https://bit.ly/45SBxkZ

Në Faqën Zyrtare në Facebook: https://www.facebook.com/etcks/

Dhe në kanalin zyrtar në YouTube: https://bit.ly/34oDmr7

Me pak magji, ju do të kurseni shumë në ETC/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...