9.8 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

Nesër fillon pastrimi i rrugëve të Prishtinës

Prishtina Parking ka njoftuar se nesër do të fillojë pastrimi dhe larja e hapësirave të parkimit në lagjen Bregu i Diellit.

Aksioni do të realizohet më saktësisht në rrugën Ali Sokoli.

Pastrimi i hapësirave të parkimit, rrugës dhe trotuarit në “Ali Sokoli” dot ë zgjasë një ora, nga ora 16:00.

Ky është njoftimi i plotë i Prishtina Parking:

NJOFTIM PËR BANORËT E LAGJES BREGU I DIELLIT, rr. Ali Sokoli
Pastrimi dhe larja e hapësirave të parkimit, rrugës dhe trotuarit realizohet me datë 18 mars 2023, nga ora 16:00 deri më 17:00.
Për rrugët tjera dhe datën e pastrimit, banorët do të njoftohen me kohë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...