-7.8 C
Pec
E martë, 7 Shkurt, 2023

Kuvendi i Kosovës nesër mban seancë plenare

Kuvendi i Republikës së Kosovës të enjten në orën 10:00 do të mbajë vazhdimin e seancës plenare.

Në këtë seancë, janë paraparë të shqyrtohen një sërë pikash që nuk kanë përfunduar në seancat e mëparshme, përfshirë ato të 30 janarit dhe 8 shkurt 2019.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...