15.7 C
Pec
E hënë, 25 Shtator, 2023

Nesër mblidhet KQZ, ky është rendi i ditës

Gjatë ditës së nesërme pritet të mblidhet Komisioni Qendror i Zgjedhjeve.

Në këtë mbledhje pritet të diskutohet katër pika të rendit të ditës.

Po ashtu sipas njoftimit është bërë e ditur se kjo mbledhja është e 20-ta me radhë për vitin 2023 dhe mbahet në ora 10:30./Njeshi/

 

 

Ky është rendi i ditës:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...