4.6 C
Pec
E hënë, 27 Nëntor, 2023

Nesër protestohet para Komunës së Prishtinës nga punëtorët teknikë të QMF-së dhe disa shkollave

Federata Sindikale e Punëtoreve Teknikë të Sektorit Privat të Kosovës ka bërë të ditur se nesër do të mbahet një protestë nga punëtorët teknik të QMF-së në Prishtinë dhe të disa shkollave të kryeqytetit.

Protesta do të fillojë nga ora 11:00 dhe do të zgjasë për një orë, si dhe do të mbahet para objektit të Komunës së Prishtinës.

Arsyeja e mbajtjes së protestës është rritja e pagave./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...