5.6 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Nesër publikohet hiti i ri nga Ledri Vula

Reperi i njohur shqiptar Ledri Vula, nesër do ta publikojë hitin e ri të titulluar “Paranormal”.

Artisti i cili pëlqehet në masë të madhe nga publiku, ditën e djeshme publikoi një fotografi e cila duket të jetë pjesë e shkëputur nga videoklipi.

Kënga pritet të publikohet nesër dhe padyshim që do jetë hit./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...