2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Nesër seancë solemne në Kuvend, shënohet 26 vjetori i Epopesë së UÇK-së

Nesër do të mbahet seancë solemne në Kuvendin e Kosovës.

Kjo bëhet me rastin e shënimit të 26-vjetorit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Seanca do të mbahet nga ora 10:00, në Kuvendin e Kosovës

Njoftimi i plotë:

Nga: Drejtoria për media dhe marrëdhënie me publikun

Për: Media

Lënda: Njoftim

Data: 5 mars 2024/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...