16.7 C
Pec
E premte, 12 Gusht, 2022

Nga sot nis regjistrimi i klasave të para në e-Albania

Regjistrimi për klasat e parë dhe të dhjeta për këtë vit shkollor do të bëhet përmes sistemit e-Albania.

Lajmi është bërë i ditur nga ministrja e Arsimit, Evis Kushi përmes një postimi në faqen e vet në Facebook.

Regjistrimi për klasat e parë nis sot, më 4 korrik deri në 17 korrik, ndërsa për klasat e dhjeta nga datat 12-24 korrik.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...