7.4 C
Pec
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Nga toka dhe ajri, Policia e Kosovës siguron kufirin në veri

Ndonëse e pranon që e ka të vështirë ta kontrollojë kufirin verior me Serbinë, Policia e Kosovës ka intensifikuar patrullimet.

Kjo, për të ndaluar hyrjet e njerëzve dhe mallrave përmes rrugëve ilegale.

Përmes këtyre rrugëve, kishte hyrë edhe armatimi që u përdor në sulmin kundër policisë në shtator.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...