12.9 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Vetaksidentohet e më pas rrotullohet një veturë-Fiat, tek Tuneli i II-të, afër kilometrit të 5-të

Rreth orës 16:30 minuta pasdite sot, ka ndodhur një vetaksident, pasojë e të cilit vetura e aksidentuar është rrotulluar brenda tunelit të dytë, që ndodhet afër kilometrit të 5-të, në rrugën Pejë-Rugovë.

Sipas dëshmitarëve okularë, (lexues të portalit Njeshi), nuk raportohet për të lënduar.

Vetura e rrotulluar është e markës Fiat, ndërsa nga ky vetaksident, qarkullimi në këtë segment të rrugës është vështirësuar për mjetet tjera.

Vetaksidenti ka ndodhur brenda për brenda tunelit të dytë.

Policia është nisur për vendngjarje.

Njeshi do tju mbajë të informuar për rastin dhe për gjendjen e rrugës. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...