5.5 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Nis asfaltimi i rrugës që e lidh Kosovën me Shqipërinë (Foto)

Mëngjesin e sotëm kanë Kanë nisur punimet për zgjerimin dhe asfaltimin e rrugës ndërkufitare: Kërstec-Pakisht-Zapod me gjatësi 6.3 kilometra.

Ky është projekt i Marrëveshjes Shqipëri – Kosovë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...