2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Nis Big Brother VIP Kosova

Big Brother VIP Kosova ka nisur sot (e hënë) me program ekskluziv e me një skenografi të mahnitshme.

Nën moderimin e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit, spektakli i shumëpritur do të ju mbajë të ngërthyer para ekraneve çdo ditë.

Me rreth 15 personazhe të njohur, kjo shfaqje televizive pritet të dhurojë spektakël.

Ndërkohë, çdo të hëne dhe çdo të premte do të keni mundësi të ndiqni më shumë befasi nga banorët.

Konkurrentët nga ana tjetër janë në garë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Derisa nuk janë zbuluar akoma banorët, BBVK në bazë të pamjeve gëzon ambient të jashtëzakonshëm e dekor të veçantë.

Më poshtë ua sjellim disa pamje fillestare të këtij spektakli:/Njeshi/

Foto: Screenshot/YouTube

Foto: Screenshot/YouTube

Foto: Screenshot/YouTube

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...