3.8 C
Pec
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Nis protesta në përkrahje të Kurtit e Osmanit

Ka filluar në sheshin “Skëndërbeu” protesta në përkrahje të kryeministrit Kurti e presidentes Osmani.

Kjo protestë e thirrur nga një qytetar nga Skënderaj, ka pasur për synim dhënien e përkrahjes për liderët e shtetit.

Kundër kujt është organizuar dhe cilat kanë qenë kërkesat nuk dihen, megjithatë një numër i madh qytetarësh janë bashkuar. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...