5.4 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

Nis takimi i krerëve të shtetit me zyrtarët e lartë amerikanë

Ka nisur takimi i krerëve të shtetit me zyrtarët e Këshillit Kombëtar të Sigurisë në SHBA.

Dy zyrtarët, John Erath dhe Brad Berkley, janë pritur në zyrën e presidentit Hashim Thaçi. Aty i pranishëm është edhe kryeministri Ramush Haradinaj.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...