15.2 C
Pec
E premte, 2 Qershor, 2023

Nis takimi i Osmanit me senatorët amerikanë

Ka nisur takimi mes presidentes Osmani dhe dy senatorëve amerikanë, Chris Murphy dhe Gary Peters.

Më pas, Murphy dhe Peters do të priten në takim edhe nga kryeministri Kurti, me fillim prej orës 15:55.

Pasi të përfundojnë dy takimet, do të ketë deklarim për media./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...