2.1 C
Pec
E hënë, 27 Nëntor, 2023

Nita – 'A jena'

Është lansuar kënga dhe video-klipi

Nita Latifi e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Këngëtarja Nita Latifi e ka publikuar këngën e saj më të re me titull “A jena” e cila vjen e realizuar edhe me videoklip nga ImagineFilms.

Për tekstin është kujdesur vetë këngëtarja ndërsa me muzikë është marrë Rzon dhe kënga u mirëprit nga publiku.

Kujtojmë se ajo është tejet e aftë edhe për ‘freestyle’. Javë më parë Nita Latifi bëri ‘freestyle’ ka mahnitur të gjithë. Videoja, në të cilën ajo performon në hip-hop është shpërndarë shumë në rrjetet sociale dhe ka marrë pëlqime të shumta. /Njeshi/

https://www.youtube.com/watch?v=zAjVkJZZVv4&fbclid=IwAR1etV_pG_vkxheL0af32kbFh4eY41PzXlpvnBIN1imlFCvj4ZE07Dw4pl0
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...