20.8 C
Pec
E hënë, 5 Qershor, 2023

Një 66-vjeçar gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij në Prizren

Një 66-vjeçar është gjetur nga familjarët e tij pa shenja jete në shtëpi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Prizren.

Rastin e ka konfirmuar togeri Shaqir Bytyqi, nga policia e Prizrenit.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë. Është hapur rast “Hetim i vdekjes””, tha Bytyqi.

Ai deklaroi se viktima me familje kishte jetuar në Zvicër dhe këto ditë kishin ardhur për pushime në Kosovë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...