6.6 C
Pec
E enjte, 23 Mars, 2023

Një auto-ambulancë po qëndron tek hoteli ku u takuan Kurti e Vuçiq në Ohër

Një detaj interesant është vënë re në vendin ku po mbahet takimi mes Kurtit e Vuçiqit në Ohër.

Jashtë hotelit po qëndron një autoambulancë, për çdo eventualitet.

Ndryshe, takimi që nisi para rreth 1 ore e gjysmë në Ohër mes Kurtit e Vuçiqit tashmë ka përfunduar.

Pas pak pritet të dalin në konferencë për media të dy liderët veçmas si dhe përfaqësuesi i lartë i BE-së për politikë të jashtme, Joseph Borrell. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...