2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Një djalë i zhdukur në Deçan

Një person nga fshati Strellc i Epërm i Deçanit, ka njoftuar policinë se është zhdukur djali i tij.

Ai është larguar nga shtëpia që nga 5 marsi dhe nuk është kthyer më. Njësitë policore janë duke hetuar rastin. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...