14.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Një foshnje në mesin e të therurve në Sidnej

Një foshnje thuhet se është në mesin e viktimave të një sulmi masiv me thikë në një qendër tregtare në Sidnej të Australisë, ku raportohet se një burrë ndoqi viktimat e tij.

Policia konfirmoi se disa persona janë goditur me thikë dhe një person është qëlluar me armë zjarri, ndërkaq raportohet edhe për katër persona të vdekur, shkruajnë mediat australiane.

Ato thonë se një incident kritik ka filluar pas një goditjeje masive me thikë dhe një të shtëna në Westfield Bondi Junction kur qendra tregtare ishte e mbushur me blerës./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...