29.4 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Një grua në Shtime thotë se u sulmua nga familjari pas një fjalosjeje

Një grua në Shtime i ka thënë policisë se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar.

Kjo sipas viktimës ka ndodhur për shkak të një fjalosjeje.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...